Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Color
ka: ფერი

en: Nothing
ka: არაფერი
