Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Color
km: ពណ៌

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Nothing
km: មិន​មាន
