Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ
