Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Fields
nl: Velden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Loop
nl: Lus

en: Color
nl: Kleur

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Portrait
nl: Portret

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Nothing
nl: Niets
