Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Color
ps: رنګ
