Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Fields
uk: Поля

en: Thumbnail Size
uk: Розмір мініатюр

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Loop
uk: Цикл

en: Color
uk: Колір

en: Video
uk: Відео

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Nothing
uk: Нічого

en: Display Title
uk: Заголовок відображення
