Vine (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Fields
sk: Polia

en: by
sk: napísal

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: e.g.
sk: napr.
