Virtual Field (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Fields
ca: Camps

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: - Select a field type -
ca: - Seleccioneu un tipus de camp -

en: - Select a widget -
ca: - Seleccioneu un giny -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
ca: Nom del camp (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
ca: Tipus de dades a emmagatzemar.

en: Form element to edit the data.
ca: Element de formulari per a editar-hi les dades.

en: There was a problem creating field %label: @message.
ca: Hi ha hagut un error al crear el camp %label: @message.

en: Weight for new field
ca: Pes per al nou camp

en: New field name
ca: Nom del nou camp

en: New field label
ca: Etiqueta del nou camp

en: Parent for new field
ca: Pare del nou camp

en: Type of new field
ca: Tipus del nou camp

en: Widget for new field
ca: Giny del nou camp
