Virtual Field (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Fields
el: Πεδία

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: - Select a field type -
el: - Επιλέξτε έναν τύπο πεδίου -

en: - Select a widget -
el: - Επιλέξτε γραφικό συστατικό -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
el: Όνομα πεδίου (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
el: Τύπος δεδομένων για αποθήκευση.

en: Form element to edit the data.
el: Στοιχείο φόρμας για επεξεργασία των δεδομένων

en: There was a problem creating field %label: @message.
el: Προέκυψε ένα σφάλμα κατά τη δημιουργία του πεδίου %label: @message.

en: Weight for new field
el: Βάρος για το νέο πεδίο

en: New field name
el: Όνομα νέου πεδίου

en: New field label
el: Ετικέτα νέου πεδίου

en: Parent for new field
el: Γονέας για το νέο πεδίο

en: Type of new field
el: Τύπος νέου πεδίου

en: Widget for new field
el: Γραφικό συστατικό για το νέο πεδίο
