Virtual Field (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: - Select a widget -
et: - Vali vidin -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
et: Välja nimetus (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
et: Salvestatavate andmete tüüp.

en: Form element to edit the data.
et: Andmete muutmiseks kasutatav element.

en: There was a problem creating field %label: @message.
et: Välja %label loomisel tekkis viga: @message.

en: Weight for new field
et: Uue välja kaal

en: New field name
et: Uue välja nimetus

en: New field label
et: Uue välja märgend

en: Parent for new field
et: Uue välja vanem

en: Type of new field
et: Uue välja tüüp

en: Widget for new field
et: Uue välja vidin
