Virtual Field (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Fields
fa: فیلدها

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: - Select a field type -
fa: - نوع فیلدی انتخاب کنید -

en: - Select a widget -
fa: - یک ساختار را انتتخاب کنید -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
fa: نام فیلد (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
fa: نوع داده‌ها برای ذخیره سازی.

en: Form element to edit the data.
fa: عنصر فرم برای ویرایش داده.

en: There was a problem creating field %label: @message.
fa: در ایجاد فیلد %label مشکلی وجود دارد: @message.

en: Weight for new field
fa: وزن فیلد جدید

en: New field name
fa: نام فیلد جدید

en: New field label
fa: برچسب فیلد جدید

en: Parent for new field
fa: والد فیلد جدید

en: Type of new field
fa: نوع فیلد جدید

en: Widget for new field
fa: ابزارک برای فیلد جدید
