Virtual Field (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Fields
gl: Campos

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: - Select a field type -
gl: - Selecciona un tipo de campo -

en: - Select a widget -
gl: - Seleccionar un widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
gl: Nome do campo (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
gl: Tipo de información a almacenar.

en: Form element to edit the data.
gl: Elemento de formulario para editar os datos.

en: Weight for new field
gl: Peso do novo campo

en: New field name
gl: Nombre de campo novo

en: New field label
gl: Etiqueta do novo campo

en: Parent for new field
gl: Pai do novo campo

en: Type of new field
gl: Tipo de campo novo

en: Widget for new field
gl: Control para campo novo
