Virtual Field (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Label
jv: Judul

en: Fields
jv: Field

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: - Select a field type -
jv: - Milih tipe field -

en: - Select a widget -
jv: - Milih widget -

en: Type of data to store.
jv: Tipe data kanggo nyimpen.

en: Form element to edit the data.
jv: Elemen form kanggo nyunting data.

en: Weight for new field
jv: Bobot kanggo field anyar

en: New field name
jv: Jeneng field anyar

en: New field label
jv: Jeneng field anyar

en: Parent for new field
jv: Induk kanggo field anyar

en: Type of new field
jv: Jinis field anyar

en: Widget for new field
jv: Piranti kanggo field anyar
