Virtual Field (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: - Select a field type -
bo: གནས་ཁོངས་རིགས་ཤིག་འདེམས

en: - Select a widget -
bo: ཡོ་བྱད་ཞིག་འདེམས

en: Type of data to store.
bo: གསོག་འཇོག་བྱེད་དགོས་པའི་གཞི་གྲངས་རིགས།

en: Form element to edit the data.
bo: གཞི་གྲངས་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པའི་རེའུ་མིག་གི་གྲུབ་ཆ།

en: Weight for new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་ལྗིད་ཚད

en: New field name
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་མིང

en: New field label
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་ཁ་བྱང

en: Parent for new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་གོང་རིམ

en: Type of new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་རིགས

en: Widget for new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་ཡོ་བྱད
