Virtual Field (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Label
bs: Oznaka

en: Fields
bs: Polja

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.

en: - Select a field type -
bs: - Izaberite tip polja -

en: - Select a widget -
bs: - izaberi widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
bs: Ime polja (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
bs: Tip podataka za čuvanje.

en: Form element to edit the data.
bs: Element forme za editovanje podataka
