Virtual Field (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Fields
da: Felter

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: - Select a field type -
da: - Vælg en felttype -

en: - Select a widget -
da: - Vælg en widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
da: Feltnavn (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
da: Typen af data som gemmes.

en: Form element to edit the data.
da: Formularelement til redigering af data.

en: There was a problem creating field %label: @message.
da: Der opstod et problem under oprettelse af feltet %label: @message.

en: Weight for new field
da: Vægt af nyt felt

en: New field name
da: Navn på nyt felt

en: New field label
da: Ny feltetiket

en: Parent for new field
da: Overordnet felt for nyt felt

en: Type of new field
da: Type af nyt felt

en: Widget for new field
da: Widget til nyt felt
