Virtual Field (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Label
eo: Etikedo.

en: Fields
eo: Kampoj

en: - Select a field type -
eo: - Selektu tipo de kampo -

en: Type of data to store.
eo: Tipo de datumoj por memorigi.

en: Type of new field
eo: Tipo de nova kampo
