Virtual Field (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Label
eu: Etiketa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: - Select a field type -
eu: - Aukeratu eremu mota -

en: - Select a widget -
eu: - Aukeratu widget bat -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
eu: Eremu izena (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
eu: Datu mota gordetzeko.

en: Form element to edit the data.
eu: Formulario elementu datuak editatu

en: New field name
eu: Eremu berriaren izena

en: Type of new field
eu: Eremu berriaren mota
