Virtual Field (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Fields
fi: Kentät

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: - Select a field type -
fi: - Valitse kentän tyyppi -

en: - Select a widget -
fi: - Valitse widgetti -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
fi: Kentän nimi (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
fi: Tallennettavan tiedon tyyppi

en: Form element to edit the data.
fi: Lomake-elementti tiedon muokkaamiseksi.

en: There was a problem creating field %label: @message.
fi: Kentän %label luominen epäonnistui: @message.

en: Weight for new field
fi: Uuden kentän painoarvo

en: New field name
fi: Uuden kentän nimi

en: New field label
fi: Uusi kentän etiketti

en: Parent for new field
fi: Uuden kentän isäntä

en: Type of new field
fi: Uuden kentän tyyppi

en: Widget for new field
fi: Uuden
