Virtual Field (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Label
he: תווית

en: Fields
he: שדות

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: - Select a field type -
he: - בחירת סוג שדה -

en: - Select a widget -
he: - בחר ווידג'ט -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
he: שם שדה (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
he: סוג נתונים לאחסון.

en: Form element to edit the data.
he: רכיב טופס לעריכת הנתונים.
