Virtual Field (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Label
km: ស្លាក

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: - Select a field type -
km: - ជ្រើស​ប្រភេទ​វាល​ -

en: - Select a widget -
km: - ជ្រើស​ធាតុ​ក្រាហ្វិក -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
km: ឈ្មោះ​វាល (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
km: ប្រភេទ​ទិន្នន័យ​​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ ។

en: Form element to edit the data.
km: ធាតុ​​សំណុំ​បែប​បទ​​ដែល​ត្រូវ​កែ​សម្រួល​ទិន្នន័យ​ ។

en: There was a problem creating field %label: @message.
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បង្កើត​ %label វាល​ ៖ @message ។

en: Weight for new field
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​វាល​ថ្មី

en: New field name
km: ឈ្មោះ​វាល​ថ្មី

en: New field label
km: ស្លាក​វាល​ថ្មី

en: Parent for new field
km: មេ​សម្រាប់​វាល​ថ្មី

en: Type of new field
km: ប្រភេទ​វាល​ថ្មី

en: Widget for new field
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក​សម្រាប់​វាល​ថ្មី
