Virtual Field (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Label
ku: پێناس

en: - Select a field type -
ku: - هەڵبژاردنی جۆری خانە -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
ku: ناوی خانە (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
ku: جۆری دراوە بۆ پاشەکەوتکردن،

en: There was a problem creating field %label: @message.
ku: کێشەیەک هەبوو لە درووستکردنی خانەی %label: @message.

en: Weight for new field
ku: سەنگ بۆ خانەی نوێ

en: New field name
ku: ناوی نوێی خانە

en: New field label
ku: پێناسی خانەی نوێ

en: Parent for new field
ku: باوانی نوێ بۆ خانە

en: Type of new field
ku: جۆری خانەی نوێ
