Virtual Field (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lt: Laukelio pavadinimas  (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: Weight for new field
lt: Naujo laukelio svoris

en: New field name
lt: Naujas laukelio pavadinimas

en: New field label
lt: Naujo laukelio žyma

en: Parent for new field
lt: Naujo laukelio tėvinis elementas

en: Type of new field
lt: Naujo laukelio tipas

en: Widget for new field
lt: Naujo laukelio valdiklis
