Virtual Field (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select a widget -
nl: - Selecteer een widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
nl: Veldnaam (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
nl: Soort gegevens om op te slaan.

en: Form element to edit the data.
nl: Formulierelement om data te bewerken.

en: Hidden (Automatic)
nl: Verborgen (automatisch)

en: There was a problem creating field %label: @message.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het aanmaken van het veld %label: @message

en: Weight for new field
nl: Gewicht voor nieuw veld

en: New field name
nl: Naam van nieuw veld

en: New field label
nl: Nieuw veldlabel

en: Parent for new field
nl: Bovenliggend onderdeel voor nieuw veld

en: Type of new field
nl: Type van nieuw veld

en: Widget for new field
nl: Widget voor nieuw veld
