Virtual Field (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Label
nn: Etikett

en: Fields
nn: Felt

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra

en: - Select a field type -
nn: - Vel ein felttype -

en: - Select a widget -
nn: - Vel eit skjermelement -

en: New field name
nn: Nytt feltnamn

en: New field label
nn: Ny feltetikett
