Virtual Field (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Fields
ar: الحقول

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: - Select a field type -
ar: - اختر نوع الحقل -

en: - Select a widget -
ar: - اختر Widget -

en: Type of data to store.
ar: نوع البيانات التي سيتم حفظها.

en: Form element to edit the data.
ar: عنصر الاستمارة لتحرير البيانات.

en: Weight for new field
ar: وزن الحقل الجديد

en: New field name
ar: اسم الحقل الجديد

en: New field label
ar: تسمية الحقل الجديد

en: Parent for new field
ar: أب لحقل جديد

en: Type of new field
ar: نوع الحقل الجديد

en: Widget for new field
ar: ويدجت لحقل جديد

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ar: اسم فريد مقروء آليا يحتوي على أحرف وأرقام وشرطات سفلية.
