Virtual Field (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Label
be: Подпіс

en: Fields
be: Палі

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: - Select a field type -
be: - Выбраць тып поля -

en: - Select a widget -
be: - Абраць віджэт -

en: Type of data to store.
be: Тып дадзеных для захоўвання.

en: Form element to edit the data.
be: Для таго, каб змяніць дадзеныя, утварыце матэрыял.

en: Weight for new field
be: Віджэт для новага поля

en: New field name
be: Новае імя поля

en: New field label
be: Цэтлік новага поля

en: Parent for new field
be: Зыходы для новага поля

en: Type of new field
be: Тып новага поля

en: Widget for new field
be: Віджэт для новага поля

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя, якое змяшчае літары, лічбы і знак падкрэслення.
