Virtual Field (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Fields
oc: Camps

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: - Select a field type -
oc: - Seleccionatz un tipe de camp -

en: - Select a widget -
oc: - Seleccionatz un widget -

en: Type of data to store.
oc: Tipe de donadas a emmagazinar.

en: Form element to edit the data.
oc: Element de formulari per l'edicion de las donadas.

en: There was a problem creating field %label: @message.
oc: Hi ha hagut un error al crear el camp %label: @message.

en: Weight for new field
oc: Pes pel camp novèl

en: New field name
oc: Nom del camp novèl

en: New field label
oc: Etiqueta del camp novèl

en: Parent for new field
oc: Pare del camp novèl

en: Type of new field
oc: Tipe del camp novèl

en: Widget for new field
oc: Widget del camp novèl
