Virtual Field (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.

en: - Select a field type -
ro: - Selectaţi tip câmp -

en: - Select a widget -
ro: -Selectaţi control -

en: Type of data to store.
ro: Tip de date.

en: Form element to edit the data.
ro: Element de formular pentru editarea datelor.

en: New field name
ro: Noul nume al câmpului

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ro: Un nume lizibil de mașină unic care conține litere, numere și liniuțe jos.
