Virtual Field (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Fields
sk: Polia

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: - Select a field type -
sk: - Vyberte typ poľa -

en: - Select a widget -
sk: - Zvoľte widget -

en: Type of data to store.
sk: Typ dát pre uloženie.

en: Form element to edit the data.
sk: Formulárový prvok na úpravu dát.

en: There was a problem creating field %label: @message.
sk: Vyskytol sa problém počas vytvárania poľa %label: @message.

en: Weight for new field
sk: Váha nového poľa

en: New field name
sk: Nový názov poľa

en: New field label
sk: Nová menovka poľa

en: Parent for new field
sk: Nadradený nového poľa

en: Type of new field
sk: Typ nového poľa

en: Widget for new field
sk: Ovládací prvok pre nové pole

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov obsahujúci písmená, čísla a podčiarkovníky.
