Virtual Field (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Fields
sv: Fält

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: - Select a field type -
sv: - Välj en fälttyp -

en: - Select a widget -
sv: - Välj en widget -

en: Type of data to store.
sv: Typ av data att lagra.

en: Form element to edit the data.
sv: Formulärelement för att redigera datan.

en: There was a problem creating field %label: @message.
sv: Det uppstod ett problem vid skapandet av fält %label: @message.

en: Weight for new field
sv: Vikt för nytt fält

en: New field name
sv: Namn på nytt fält

en: New field label
sv: Ny fältetikett

en: Parent for new field
sv: Ovanliggande för nytt fält

en: Type of new field
sv: Typ av nytt fält

en: Widget for new field
sv: Widget för nytt fält

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sv: Ett unikt maskinläsbart namn som innehåller bokstäver, siffror och understreck.
