Virtual Field (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Fields
lv: Lauki

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lv: Lauka mašīnvārds (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lv: Datu saglabāšanas lauka tips.

en: Form element to edit the data.
lv: Formas elements, lai rediģētu datus.

en: New field name
lv: Jaunā lauka nosaukums.

en: New field label
lv: Jauns lauka nosaukums

en: Parent for new field
lv: Jana lauka vecāks

en: Type of new field
lv: Jaunā lauka tips
