Virtual Roles (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Remove
af: Verwyder

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Role
af: Rol

en: Save settings
af: Stoor verstellings
