Virtual Roles (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Role
eu: Rol

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Idatzi orriaren Drupaleko helbide bat lerro bakoitzeko. '*' karakterea erabil dezakezu edozeren ordezko gisa. Esate baterako %blog blogen orrirako eta %blog-wildcard edozein blog pertsonalerako.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eu: PHP era hautatuz gero, idatzi PHP kodea %php artean. Kontutan hartu PHP kodean okerrik izanez gero, Drupal gune osoa hondatuko duela.

en: Context
eu: Testuingurua
