Virtual Roles (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
