Virtual Roles (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Remove
mn: Устгах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
