Virtual Roles (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Remove
nn: Fjern

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Role
nn: Rolle

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nn: Skriv inn eit sidenamn på kvar linje som Drualsti. Tegnet '*' tyder ein joker (kan vera kva som helst). Eit døme er %blog for bloggsidene og %blog-wildcard for kvar brukar sin blogg. %front er framsida.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nn: Om PHP-modus er valt, skriv PHP-kode mellom %php. Merk at eksekvering av feil PHP-kode kan øydeleggja Drupal nettstaden.
