Virtual Roles (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Remove
ps: لركول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Role
ps: ونډه

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
