Virtual Roles (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: Context
sk: Kontext
