Virtual Roles (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Remove
sq: Hiq

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sq: Shkruaj një faqe për rresht si pozicione Drupal. Simboli '*' është Jolly. Shembull pozicionesh janë %blog për faqen e ditarëve dhe %blog-wildcard për çdo ditar personal. %front është faqja kryesore.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sq: Nëse është zgjedhur modaliteti PHP, shkruaj kodin PHP midis %php. Ki parasysh që ekzekutimi i një kodi jokorrekt PHP mund të dëmtojë sitin tënd Drupal.

en: Context
sq: Konteksti
