Virtual Roles (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Role
te: పాత్ర

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Context
te: సందర్భం
