Virtual Roles (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
