Virtual Roles (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
