Virtual Roles (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Role
el: Ρόλος

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: Context
el: Πλαίσιο
