Virtual Roles (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
