Virtual Roles (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
