Virtual Roles (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
