Virtual Roles (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Remove
os: Схаф

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ
