Virtual Roles (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Remove
pl: Usuń

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Role
pl: Rola

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować całkowitą awarię witryny.

en: Context
pl: Kontekst
