Virtual Roles (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Remove
sl: Odstrani

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.

en: Context
sl: Kontekst
